МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-01-19
Володимир Бондар: «Завдяки лісовим рейдовим бригадам незаконні рубки ялинок, у порівнянні з минулим новорічним періодом, зменшилися вдвічі»...далі
2018-01-16
Володимир Бондар: «Хвора людина, щоб вилікуватися, інколи, не може обійтися без оперативного втручання. Так само і ліс, як живий організм, іноді потребує оперативного втручання»...далі
2018-01-10
Держлісагентство: у 2017 році відновлено лісів на площі, яка дорівнює 74,5 тис. футбольних полів...далі
2017-12-30
Шановні колеги!...далі
2017-12-30
Шановні працівники і ветерани лісогосподарських підприємств Миколаївщини! Колеги! Друзі лісу!...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Прес-секретарі лісової галузі проти стереотипів
2013-02-27

Нещодавно на базі Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства «Укрцентркадриліс» відбувся кількаденний Всеукраїнський навчальний семінар-тренінг для прес-секретарів обласних управлінь лісового господарства. Семінар було організовано Державним агентством лісових ресурсів України з метою вдосконалення роботи територіальних прес-служб та їх взаємодії з прес-службою Агентства.
Спеціалістів з усієї України привітав голова Держлісагентства Віктор Сівець, наголосивши, що в наш інформаційний час оперативна, злагоджена робота із засобами масової інформації та з громадськістю дозволяє показати широким верствам населення специфіку лісівничої роботи, привернути увагу до екологічних проблем та показати шляхи їх вирішення.
Також, Віктор Сівець відмітив, що сьогодні вже є певні результати роботи прес-служб обласних управлінь. Свідомість людей почала змінюватися. Лісівників більше ніхто не сприймає, як людину з сокирою, яка тільки те і робить що вирубує ліси.
Керівник прес-служби Держлісагентства Ольга Власова зазначила, що робота прес-служб лісової галузі стала суттєво помітнішою за останні роки, а з інформаційно-закритої галузь перетворилася на таку, що працює прозоро. Все частіше у різних мас-медіа підіймаються важливі лісівничі теми, з’являються аналітичні матеріали та цікаві пізнавальні передачі. Вона подякувала присутнім та запевнила, що це - результат роботи всього механізму прес-служби, колективна праця задля спільного результату, а тому і надалі необхідно тісно співпрацювати між собою, радитися, у разі необхідності допомагати. Крім того, Ольга Власова відмітила, що побороти стереотипи, які формувалися у свідомості людей протягом багатьох років надзвичайно важко, але потрібно, аби суспільство не тільки володіло об’єктивною правдивою інформацією, а й розуміло важливість роботи лісівників.
Представники прес-служб мали змогу поспілкуватися з головним редактором відомих галузевих видань - газети «Природа і суспільство» та журналу «Лісовий і мисливський журнал» Валентиною Максименко, з командою телевізійників, які разом з лісівниками створюють програму «Лісовий патруль», що транслюється на «5-ому каналі».
Після семінару учасники тренінгу відвідали оглядову екскурсію Києвом та концерт класичної музики, під час якого зарядилися новими ідеями та емоціями, що неодмінно відобразяться позитивно на роботі.
Насамкінець прес-секретарі погодилися, що такі зустрічі необхідні, адже дозволяють сформувати стратегію своєї роботи та підвищують рівень загального професіоналізму, а знайомство з колегами з різних регіонів розширюють кругозір, допомагаючи працювати ніби один організм задля добробуту всієї країни.

Прес-служба Миколаївського ОУЛМГ.
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: MOULMG@meta.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.mk.ua