МИКОЛАЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

ми на facebook
Останні новини
2018-01-19
Володимир Бондар: «Завдяки лісовим рейдовим бригадам незаконні рубки ялинок, у порівнянні з минулим новорічним періодом, зменшилися вдвічі»...далі
2018-01-16
Володимир Бондар: «Хвора людина, щоб вилікуватися, інколи, не може обійтися без оперативного втручання. Так само і ліс, як живий організм, іноді потребує оперативного втручання»...далі
2018-01-10
Держлісагентство: у 2017 році відновлено лісів на площі, яка дорівнює 74,5 тис. футбольних полів...далі
2017-12-30
Шановні колеги!...далі
2017-12-30
Шановні працівники і ветерани лісогосподарських підприємств Миколаївщини! Колеги! Друзі лісу!...далі
Оздоровлення і туризм
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ДОМАНІВЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БРАТЩИНИ...далі
2012-07-13
ЕКОЛОГІЧНІ СТЕЖКИ ПРИІНГУЛЛЯ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БАШТАНЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ БЕРЕЗНЕГУВАТЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ КАЗАНКІВЩИНИ...далі
2012-07-02
ЕКОЛОГІЧНІ КУТОЧКИ ВОЗНЕСЕНЩИНИ...далі
ПРЕС-СЛУЖБА. НОВИНИ
Завітавши до лісу, - бережіть його!
2013-08-29

Протягом усього пожежонебезпечного періоду лісівники регулярно проводять суботники, під час яких прибирають у лісових урочищах побутове сміття, що залишають недбайливі відвідувачі лісу. Адже все, що викидають під ноги під час прогулянки лісовим масивом, не тільки його забруднює, а й може спалахнути від непогашеного недопалка, сірника, іскри від багаття, розведеного для приготування шашликів, і навіть від скляних предметів, на які потрапляють сонячні промені, спричиняючи поряд загорання.
Приємно, що останнім часом до екологічних заходів лісівників приєднується все більше небайдужих громадян. Нещодавно разом з працівниками Мостівського лісництва участь у черговому суботнику брали мешканці Миколаєва. Учасник суботника Олександр Анатолійович Залужний розповів: «На сайті Миколаївського обласного управління лісомисливського господарства читав чимало цікавих статей про національний заповідник «Мостівський парк». На вихідних вирішили з друзями завітати сюди на екскурсію. Дізнавшись, що саме цього дня лісівники проводять у парку суботник, також виявили ініціативу взяти в ньому участь, поєднавши таким чином «корисне з красивим». Адже сама по собі проблема зі сміттям навколо нас не вирішиться. Ми всі маємо усвідомити, що побутові відходи істотно забруднюють довкілля. Мине час - і ця шкода обернеться проти всіх, позначиться на здоров’ї багатьох людей».
Активний учасник суботника, журналіст Олександр Миколайович Молодцов зауважив: «Я вже не вперше приїжджаю на екскурсію до Мостівського парку. З приємністю спостерігаю, що відвідувачі парку стали більш дбайливими, бо в порівнянні з попередніми роками, сміття залишають значно менше. На мою думку, важливу роль відіграла інформаційна кампанія та екологічні акції, і навіть чимала кількість табличок з написами «Парк - наша гордість! Подбаймо про порядок і чистоту! Не залишаймо сміття!». Позитивним є те, що учасникам суботників та відвідувачам парку лісівники роздають інформаційні буклети, й зокрема, надрукований варіант статті «Хто відповідальний за прибирання сміття в лісових насадженнях?» першого заступника начальника Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Андрійовича Гурка, яку розміщено на сайті обласного управління».
Дорогі друзі, пам’ятаймо, що прийшовши до лісу, кожен з нас повинен нести відповідальність за свої вчинки. А ліс віддячить за це сторицею!

Лідія БАКОЦЬКА, лісничий Мостівського лісництва ДП «Веселинівське ЛГ».
Контактний телефон ПРЕС-СЛУЖБИ: (0512) 46-00-27.

Контактна інформація
54029  м. Миколаїв, пр. Центральний, 16 
Tел/факс (0512) 46-00-27    E-mail: MOULMG@meta.ua

Все права защищены © 2009 - 2018 Mikolaivlis.mk.ua